
Welcome to the Lunchbox Shop
Ready made healthy meals for school and camp
How It Works
- Pick one main and one fruit. An assortment of vegetables will be added.
- Send your order via WhatsApp and payment via Venmo. Orders are received anytime before Sunday.
- Lunchboxes will be delivered to your doorstep on Sunday night.
- Preheat the main course the morning of school or camp, and let your kid enjoy a healthy meal.
- Cost per lunchbox is $15
Currently Available
-
Container, utensils and shipping
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / per -
Fruit: Grapes
Regular price $1.00 USDRegular priceUnit price / per -
Fruit: Mandarins
Regular price $1.00 USDRegular priceUnit price / per -
Main: Chicken and Rice
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per -
Main: Spaghetti Bolognese
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per -
Vegetables: Cucumbers and Cherry Tomatoes
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / per